Львів у день Незалежності

PDF Друк
Понеділок, 24 серпня 2015, 15:00

Надзвичайної краси, на Західній Україні є місто лева - Львів. Кожного дня, воно приймає в себе в гостях туристів, які приїжджають не тільки з різних куточків України,а й з усього світу.

Саме на День Незалежності України, у Львові є невеликий незвичайний подарунок для всіх.

Всім нам буває чогось не вистачає, правда ? Чи то потрібного слова в потрібний час, чи посмішки рідної людини, в кожного своє. А є люди якім не вистачає гострих вражень, адреналіну.

Тому для такої частини є надзвичайно гарна новина, адже сьогодні відбуватимуться стрибки з парашуту, з 1000 метрів.

Емоції які будуть наповнювати, навряд чи можна передати словом, ви тільки уявіть, землю по якій ми походимо не один день, ви побачите з висоти, і можна буде уявити себе пташкою, крізь хмари летіти вниз. І я впевнена момент коли парашут відкриється запам'ятається на довго.

Починаються стрибки з 9:00 і аж до 18:00. Спочатку буде проходити навчання, де розповідатимуть як правильно вистрибувати з літака, як правильно нести парашут,що робити як він не розкриється, та багато іншого. Після чого нарешті довгоочікуваний політ і стрибок.

Хочеться правда спробувати?

Коштує такий політ всього 500 гривень, головне з собою мати документи (паспорт) і все, ви готові поринути в прихований світ своїх відчуттів.

Звісно страх перед таким видом відпочинку є, але ви тільки уявіть, від скількох страхів ви позбудетесь. Не тільки висота вам буде не страшна, ви будете розкутими, і взагалі якщо піти на таке то більше ніяких перешкод ви не побачите, ви вже летіли, тому знаєте як це підніматись і летіти крізь хмари.

Тож відкладіть всі справи, купуйте квиток, чи сідайте в машину, і їдьте в прекрасне місто лева яке буде дарувати вам прекрасні враження та здивує вас сюрпризами .


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити