Головний поліцейський Львова Юрій Зозуля уникає журналістів?

PDF Друк
Середа, 26 серпня 2015, 13:04

Читач написав на сайт: Львівські журналісти обурюються на закритість нової поліції. За їхніми словами, головний поліцейський міста Юрій Зозуля ігнорує представників ЗМІ.

Читач написав на сайт:

"Я не збираюся створювати Вам інформаційні приводи, щоб Ви на цьому заробляли гонорари", – ось таке Юрій Зозуля відповів львівським журналістам під час наради. Разом з тим працівники мас-медіа заявляють, що начальник нової поліції Львова надає коментарі лише обраним журналістам. Чому так, вони не можуть зрозуміти.

Через це у соціальних мережах виникла суперечка. На захист головного поліцейського Львова стали дописувачі, мовляв, дайте хлопцю спокійно працювати. Журналісти ж відстоюють своє, наголошуючи, що поліція повинна звітувати чи не щодня.

А Ви як думаєте, хто правий? Зозуля чи журналісти?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #6 Р.А., Дрогобич 26.08.2015 14:59
Юрій правий на 101 відсоток: отим- аби лиш піни напурхати, а реально дійде до долі людини- то йди і хоч з балкона стрибай! Пробувши чимало років і у ЗМІ, і у тюрмах- переконався, і дотепер переконуюся: дешеві піпісульканці!
Цитувати
 
 
0 #5 марта 26.08.2015 13:58
а що у Львові немає своїх людей поставити на таку посаду
Цитувати
 
 
+1 #4 Вартовий активіст 26.08.2015 13:55
"Журналісти" - перестаньте шукати дешеві сенсації і перекручувати інформацію як вам вигідно, тоді можливо ви будете трішки схожі на журналістів, а не на тих писак які постійно ведуть свої "гарячі" репортажі "з-під третього куща будинку № 95 по вулиці Кульпарківська"
Цитувати
 
 
+1 #3 ! 26.08.2015 13:41
1.Кожен "головний" має мати визначені дні(години)прий ому громадян.
2. Кожен журналіст як громадянин може звернутися до "головного" у час прийому і все буде гаразд.
3. Якщо нема прийому о це негаразд.
Цитувати
 
 
0 #2 Петро Семенович 26.08.2015 13:41
Я не підтримую журналістів,дай те йому трохи часу чого пристали як ріпях до кожуха-дай нам інформацію- а коли працювати,він що повинен тільки з журналістами працювати бо вони хочуть мати матеріал для себе а що людина тільки кілька днів на посаді нікого не турбує,майте совість і заспокійтесь,не надоїдайте йому щодня своїми забаганками
Цитувати
 
 
+2 #1 Андрій 26.08.2015 13:25
Ну так, підтримую журналістів! По перше замість відкритого конкурсу було таке собі совєцьке призначення в стилі Януковича, по друге людина взагалі не місцева! Чому не можна було лвів'янина назначити і з прозорим конкурсом??
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити