Встановлено новий рекорд пожеж за добу

PDF Друк
Середа, 02 вересня 2015, 20:14

Початок осені став дуже важким для працівників пожежних частин, адже кількість пожеж через спеку та засуху рекордно піднялася. Чому горять поля, і як бути із торф’яними родовищами?

горить торфяне родовище

Попри те, що на вулиці вже осінь кількість пожеж не спадає, а навпаки зростає. Особливу небезпеку несуть багаті на торф родовища у Львові. Крім того, деякі мешканці Львівщини нехтують правилами пожежної безпеки й продовжують спалювати стерні та суху рослинність.

Перша доба осені виявилась рекордною, адже працівники пожежних установ зафіксували 98 випадків пожеж полів, а також торф’яних родовищ. Щодо річної статистики, то з початку 2015 року на території Львова було зафіксовано 224 пожежі: 201 – поля, 23 – родовища горючих корисних копалин.

Найпроблемнішим родовищем стало торф’яне поле, яке розміщується в Залізничному районі Львова: «Це родовище горить досить часто, адже  спека та високі показники на термометрах роблять свою справу. Ми відділили цю ділянку прокопавши її по боках, аби вогонь не переходив на інші поля. А сморід та колона диму – це вже досить звична справа для всіх тутешніх мешканців. Остання пожежа тут відбулась сьогодні, і вогонь проник на глибину у більш ніж пів метри. У нас є серйозні побоювання, що вогонь знову спалахне» - розповідає один із пожежників, який ліквідував вогонь.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити