На робочому місці загинув 20-річний гірник

PDF Друк
Понеділок, 21 вересня 2015, 13:12

Через що загинув молодий спеціаліст: через власну необачність, чи через нехтування керівництвом техніки безпеки персоналу?

Львівська шахта

20 вересня, біля 10:00 в одній із шахт Сокальського району під час виконання службових обов’язків загинув двадцятирічний юнак. Як зазначають в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації,  трагедія сталася наступним чином: юнак пересувався по шахті на  вагонетці до місця, де мав би розпочати свою роботу, але через власну необачність, отримав головну  травму від сильного удару об балку. Лікарі, які приїхали на місце трагедії констатували смерть юнака.

Наразі проводяться всі необхідні заходи, задля отримання додаткової інформації щодо  загибелі юнака. Та слід зазначити, що працівники шахти пояснюють цю смерть геть інакше: хлопчина їхав на електровозі, і раптом зіткнувся із брусами. Через це, юнак отримав численні травми шиї, які вважаються несумісними з життям.

Нагадаємо, що саме на цій шахті подібна трагедія сталася минулого місяця – 14 серпня. Тоді через обвал загинув 27-річний уродженець Львівщини. Через ці фактори шахтарі побоюються за безпеку власного життя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити