Чому львів’янам варто встановити лічильники?

PDF Друк
Четвер, 01 жовтня 2015, 14:16

Володимир Король - заступник голови правління ПАТ «Львівгаз», на сьогоднішній прес-конференції, заявив про те, що всі користувачів газу, в яких досі не встановлений лічильник на газ можуть бути відключені від газопостачання.

На даний момент у Львівській області, майже 10 тис. людей,які ще досі не встановили лічильники на газ, при чому майже 7 тис. таких користувачів проживають у Львові.

Згідно закону, громадяни, які користуються газовими послугами, але не мають лічильника на нього не мають права на отримання цього ресурсу. Тому вже з 1-го січня 2016 року, ті, хто ще не встановив газовий лічильник, будуть відключені від газопостачання. Якщо це жителі багато - житлового будинку, то незручності пов’язані із відключення газу в одній квартирі відчуватимуть жителі всього будинку.

Чому не варто доводити ситуацію до такого становища? Найвагомішою причиною є те, що підключення обходиться набагато дорожче, ніж відключення.

Як повідомляє ПАТ «Львівгаз», встановлення лічильників – це безкоштовна процедура.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 іпполіт 01.10.2015 21:56
А чому це у багатоповерхови х будинках люди повинні страждати із-за одного користувача, котрий не встановив лічильник газу? Зайдіть до нього додому тай особисто йому опломбуйте кран! От і все. А ще ми пам’ятаємо те, що влада обіцяла встановлювати всім людям лічильники безкоштовно через облЛьвівгаз! Згадали? А тепер виконуйте…
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити