Заміна ЖКГ у Львові на ОСББ

PDF Друк
Середа, 07 жовтня 2015, 15:11

На одному із офіційних зібрань Сердюк Ірина, одна із громадських діячів, запропонувала замінити стандартний ЖКГ – ОСББ.

Що таке ОСББ? Та що стало причиною такого кроку.

Всі жителі України, не залежно від регіону стикались із проблемою не виконання своїх обов’язків з боку ЖЕКів. Починаючи із відсутності світла в під’їздах та закінчуючи несправністю ліфтів та зарослою територію навкруги будинку чагарниками. Щодо роботи даних служб є  чимало нарікань. Багато, хто із економістів, може відповісти на це питання з сторони своєї сфери досліджень, а саме відсутність конкуренції дозволяє даним закладам працювати так само неефективно, як і в радянські часи.

Читайте також: Перша екологічна зупинка з’явилась у Львові

Тому Ірина Сердюк пропонує використовувати практику ОСББ - об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Даний підхід дасть змогу власникам квартир самим обирати виконавців для виконання робіт у будинку і більш конкретно знати на, що витрачаються їхні кошти.

При чому, саме цього року український уряд фактично демонополізував діяльність ЖКГ.

Нагадаємо, варто переглянути цікаву статтю про львівських священників, які пішли в політику.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 ippolit 07.10.2015 19:53
Людей загоняют в ОСББ чтобы больше воровать денег,запугивая людей тем,что через год дадим управляющего, который под залог придомовой территории возьмет кредит в банке, соберёт (и не единожды)деньги с жильцов типа «на улучшение жизни», возьмет бабла у горсовета типа «на развитие» за откат и со всем этим пакетом заёма, доведя до банкротства ОСББ, сбегает в Израиль! А люди без денег, с заложенной территорией, с налогом на землю, с сомнительными договорами подрядчиков, лишённые льгот по оплате услуг и опечаленные остаются банкротами, расплачиваясь за долги своими квартирами! Договор с ОСББ не однотипен,где не указан порядок из него выхода! Но зато можно украинца упрекать приговаривая: «Ты тоже частник, латифундист. Иди умирай за свой подъезд, ибо она стоит на земле ТВОЕЙ!». Опять сионист нас дурит, насилует! То в коммуны под наганом, то в колхозы под ружьём, мы с евреем взявшись за хер, плача в ОСББ бредём! ОСББ тот же колхоз…и судьба унего такая же!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити