Львівські міліціонери поїхали в АТО

PDF Друк
П'ятниця, 09 жовтня 2015, 15:11

На схід України вирушив зведений загін працівників органіввнутрішніх справ Львівської області. У зоні бойових дій вонизамінять своїх товаришів, котрі невдовзі повернуться додому навідпочинок.

У зоні АТО працівники міліції нестимуть службу по забезпеченнюгромадського порядку, охороні об’єктів життєзабезпечення населенихпунктів, а також виконуватимуть інші накази керівництва операцією.
В дорогу правоохоронців проводжали заступник начальника ГУМВС України уЛьвівській області полковник міліції Сергій Маруняк, родичі, друзі татовариші по службі.

«Всі ви вже досвідчені бійці. Багато у кого за плечима по три, чотири ротації,відповідно, знаєте куди їдете і що на вас там чекає. Незважаючи на те, щозараз у зоні АТО період затишшя, ви мусите пам’ятати, що небезпека все одно підстерігає всюди – це і розтяжки і міни і таке інше. Тому пам’ятайтепро головне – повертайтесь додому живими та неушкодженими», - звернувсядо особового складу Сергій Маруняк.

Читайте також: Біля польського консульства у Львові підірвали урну

Ротація працівників міліції Львівщини у зоні проведення АТО триває відпочатку проведення операції. За цей час на сході України загинули четвероправоохоронців Львівщини.

Нагадаємо, у Львові зібрались замінити ЖЕКи на ОСББ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити