У Львові пенсіонери братимуть участь у ярмарку вакансій

PDF Друк
Понеділок, 12 жовтня 2015, 11:02

Протягом шести днів у Львові триватимуть «Міжнародні дні освіти дорослих». Захід розпочнеться 5 жовтня і триватиме до суботи 10 жовтня.

Всі охочі, мешканці, а також гості міста, котрі досягли 15-річного віку матимуть можливість підвищити власний освітньо-кваліфікаційний рівень. Поглибити власні знання в області кулінарії, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а також з списку пропонованих іноземних мов.

Захід розрахований приблизно на 3000 осіб.

Дана акція для України не новинка. Вперше в Україні вона стартувала у 2000 році.

Сьогодні участь в акції приймають більше сотні країн світу, і, майже більшість не пам’ятає, що засновницею «Освіти для дорослих» стала Великобританія.

Читайте також: Львівські міліціонери поїхали в АТО

У Львові люди проявляють більшу зацікавленість інформаційно-комунікаційними технологіями, юриспруденцією, фінансовою грамотністю та медициною.

«Дати людині професію, котра її супроводжуватиме все життя – не реально. Тому ми і пропонуємо ЗНЗ та ВНЗ, окрім звичайного навчально-виховного процесу, розширити свої функції на інші верстви населення», – про це на брифінгу заявив Василь Кремень, президент ТОВ «Знання», президент НАПН України.

Нагадаємо, біля польського консульства підірвали урну.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити