За що були оштрафовані реставратори на Львівщині?

PDF Друк
Середа, 21 жовтня 2015, 11:13

В результат проведення дослідження діяльності однієї із організацій, що проводить реставрацію одного із історичних об’єктів міста Жовква були виявлені певні правопорушення.

Департамент Держархбудінспекції у Львівській області провів дослідження щодо реставрації  історичної будівлі на площі Вічева, що у місті Жовква. Порушення були в документах організації, особливо в тих, які надавали дозвіл на відновлення даної споруди. Не було знайдено відповідних ліцензій та дозволів на такі роботи.

Будівля, яка піддається реставрації як ззовні, так і зсередини має державне значення. Роботи за складністю реставрації об’єкта відносять до найвищої категорії складності виконання таких робіт. А так як необхідні документи не були знайдені, то роботи в рамках реставраційного проекту проводились самочинно, за що згідно законодавства України передбачено стягнення штрафу.

Так відповідна державна служба оштрафувала замовника проекту більш як на 23 тисячі гривень, а виконавців замовлення на 124 тисячі гривень. Сам же проект та всі роботи по ньому призупинені.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити