На свято Миколая у Львові виступили діти працівників транспортної міліції

PDF Друк
Середа, 24 грудня 2014, 18:59

церкваТранспортна міліція співпрацює з багатьма організаціями різного типу. Духовні сили працівники беруть у спілкуванні в Божих храмах. Багато людей, які працюють в правоохоронних органах, разом із своїми родинами регулярно відвідують храми.

День святого Миколая не став винятком. У Церкві святих апостолів Петра і Пала пройшло свято за участю начальника кримінальної міліції УМВС України. Це свято важливий день для кожної дитини. А особливо зараз, коли час такий неспокійний, дуже важливо захистити дітей від страху і жахливих подій у світі. Діти чекають свята, чекають подарунків від Миколая під подушкою.

У церкві також привітали дітей. Молитви недільній школі у цей раз були святковими. Святий Миколай вийшов до дітей і роздав їм солодкі подарунки. У святі брали участь діти начальника кримінальної міліції УМВС на Львівській залізниці Михайла Шаповалова. Вони вчили вірші і з нетерпінням чекали можливості розповісти їх. Настоятель церкви в свою чергу подякував дітям та їх батькам за участь у святі. Отець Миколай радий, що з кожним роком храм відвідує все більша кількість дітей.

Ну і в кінці свята всі діти з батьками та службовцями храму заспівали пісню «Ой хто, хто Миколая любить».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити