Львів заробить на швейцарській компанії

PDF Друк
П'ятниця, 23 жовтня 2015, 16:55

Швейцарський хімічний концерн Sika прийняв запрошення Львівської обласної державної адміністрації щодо розмитнення на території Львівщини продукції, яка імпортується в Україну. Про це повідомив радник голови ОДА з питань розвитку регіону і залучення інвестицій Роман Матис за результатами перемовин з керівництвом компанії Sika в Україні.

"Дирекція компанії імпортера та виробника з кількасот мільйонними оборотами коштів в рік обрала Львівщину, як потенційний майданчик для розмитнення своєї продукції. Відтак, вже у найближчому часі ми можемо розраховувати на збільшення митних надходжень в області", - зазначив Роман Матис.

Нагадаємо, що 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних надходжень залишатимуть в обласному бюджеті і в подальшому скеровуватимуться на дорожню інфраструктуру. Очікується, що ці кошти дозволять відремонтувати автомобільну трасу загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянку Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільну дорогу загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24).

Довідка:

Sika – швейцарський хімічний концерн, продукція котрого використовується для виробництва цементу, бетону, будівництва інфраструктурних об'єктів. Зокрема, продукція компанії Sika Україна використовувалася у будівництві Львівського, Київського та Донецького аеропортів, мостів на трасі Київ-Чоп тощо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити