Прокуратура розслідує незаконне будівництво стадіону

PDF Друк
Понеділок, 26 жовтня 2015, 10:03

Прокуратурою Львівської області погоджено підозру посадовцю, який затверджував висновок державної експертизи по проекту «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові»

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області складено повідомлення про підозру директору Філії Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Львівській області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.

Встановлено, що через неналежне виконання службових обов’язків, даний посадовець затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи по проекту «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові», який споруджувався в рамках проведення чемпіонату «Євро 2012» у Львові.

Як наслідок, проектній організації переховано понад 27 млн грн, чим бюджету Львова завдано збитків в особливо великих розмірах.

На даний час вручити письмове повідомлення про підозру посадовцю не вдалося, у зв’язку з його перебуванням на лікуванні в одному із медичних закладів м. Львова.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 26.10.2015 17:56
А якщо буде доведено у суді незаконність побудови стадіону він що-буде зруйнований? Сумніваюся. А якщо так, то задля чого ця катавасія? Щоб переділити ті 27 мільйонів, а видати це за боротьбу з корупцією?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити