Німецькі спеціалісти приїдуть на Львівщину, щоб навчати нові робітничі кадри

PDF Друк
Вівторок, 27 жовтня 2015, 16:32

На Львівщину приїдуть представники німецьких організацій, які займаються підготовкою і перепідготовкою робітничих кадрів для підприємств Німеччини.

Як пояснив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, фахівці приїхали в Україну на запрошення німецьких фірм, які працюють тут і зіткнулися з проблемою браку кваліфікованих робітників.

"У Німеччині такі організації є своєрідною зв'язковою ланкою між виробниками, освітянами та центрами зайнятості, - зазначив Юрій Підлісний. - Вони аналізують потреби німецьких підприємств щодо підготовки чи перепідготовки робітничих кадрів і допомагають у вирішенні їхніх проблем з персоналом. На Львівщині фахівці поділяться власним досвідом і продемонструють німецьку модель, яка успішно працює уже багато років. Німеччина є індустріальною країною, яка дуже динамічно розвивається, тому у них часто з'являється необхідність перепрофілювання робітників".

Німецькі спеціалісти організують курси для підготовки робітничих кадрів у тісній співпраці з профтехосвітою, місцевими підприємствами та центром зайнятості.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити