Французькі інвестори мають намір вкладати в розвиток бізнесу на Галичині

PDF Друк
Вівторок, 27 жовтня 2015, 18:09

Вже цьогоріч у грудні Львівську область можуть відвідати французькі інвестори, зацікавлені у розвитку бізнесу на Галичині. Серед пріоритетних напрямків для інвестування Львівщина пропонує впровадження енергозберігаючих проектів, а також у галузі сільського господарства та туризму.

Про це у вівторок, 27 жовтня, йшлось на зустрічі  голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Надзвичайним  і Повноважним Послом Французької  Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

"Між Львівським регіоном та Францією склалася хороша культурна співпраця, проте недостатньою вона є в економічному напрямку, - зазначив Олег Синютка. - Сьогодні найкращий час для інвестицій, саме тому запрошуємо іноземний бізнес розвивати перспективні проекти у регіоні. Ми готові надати максимальну підтримку та сприяння, щоб інвестор не відчував тут жодного тиску".

Як приклад успішної реалізації інвестиційних проектів у цьому році, голова ОДА відзначив відому японську компанію Фуджікура, яка вже у листопаді відкриє на теренах області нове підприємство. Серед інших Олег Синютка також згадав про відкриття сучасного торгового центру "Форум Львів", яке відбулось завдяки фінансової підтримки ЄБРР та UniCredit.

Під час розмови із Надзвичайним  і Повноважним Послом Франції керівник області окреслив ряд напрямків із напрацьованими пропозиціями для інвесторів. Зокрема, це сільське господарство, енергозбереження, розвиток рекреаційного та оздоровчого туризму, інфраструктурні проекти.

Сторони також дійшли згоди щодо організації прес-туру для представників провідних каналів та видань з метою промоції регіону і його можливостей. На переконання Ізабель Дюмон, саме журналісти зможуть донести туристам та бізнесменам із Франції, що на Львівщині справді безпечно та комфортно.

На завершення також домовились про підготовку до візиту французької бізнес-делегації орієнтовно у грудні 2015 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити