У Львові листя збирають спеціальною технікою

PDF Друк
Середа, 24 грудня 2014, 19:07

У Львові листя збирають спеціальною технікоюОпале листя надає осені особливу атмосферу. Це дуже красиво і чарівно, поки не приходить час прибирання листя. Для влади це великі витрати. Адже прибирання листя не стандартний процес. У нас це відбувається старими методами. Двірники з усього парку чи іншій території змітають листя в одну купу і переносять лопатами на технічну машину. Листя важать мало, а ось займають дуже багато місця. Таким чином виходить висока трата пального. Можна сказати, що машини їздять «вхолосту».

Львів вважається енергоекономічним та енергоефективним містом, тому й до вирішення даного завдання підійшло креативно. Потрібно відзначити, що тут допоміг проект фінансований Польщею і спрямований на виробництво пелет з листя. Це дозволило зменшити споживання зайвого пального, адже тепер листя прибирає спеціально пристосована техніка.

Сучасні машини на презентації назвали «комунальними пилососами». Самі пристрої вироблені в Чехії. Вони подрібнюють листя, а значить у багато разів зменшують масу зібраного листя.

Екологічне господарство повинно хвилювати кожне місто країни. Можливо, через якийсь час більшість міст буде стурбоване більш екологічними способами догляду за вулицями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити