Розвивати галузь альтернативної енергетики на Львівщині допоможе Данія

PDF Друк
Середа, 28 жовтня 2015, 12:13

Про співпрацю Львівщини з Королівством Данія у галузі альтернативної енергетики йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з  президентом Данської бізнес-асоціації Ларсом Вестб’єргом.

"Ми готові використовувати досвід Королівства Данії у галузі відновлювальної енергії, - зазначив Олег Синютка. - До цього нас стимулює висока вартість енергоносіїв. Відповідно заходи з енергозбереження зараз для нас є пріоритетом номер один. Крім того, ціна на енергоносії сприяє розвитку бізнесу у цьому напрямку: чимало підприємців інвестують саме в альтернативну енергетику".

За словами Ларса Вестб’єрга, у Данії утворено кліматичний фонд, який планує розвивати свою діяльність і в Україні.

"Цей фонд готовий надати грантове фінансування у 1,5 мільйона євро, - повідомив Ларс Вестб’єрг. - Ці кошти можна буде використати на масштабний проект зі встановлення вітряків. А також скерувати на невеликі проекти. Як от, наприклад, на дешеві кредити у 6-8% для мешканців Львівщини на утеплення будинків чи заміну котлів".

До речі, керівник області запросив данську делегацію повторно відвідати Львівщину. Наступна зустріч відбудеться 23 листопада. Разом із представниками бізнес-асоціації Данії до Львова приїдуть дипломати, які представляють Посольство Короліства Данії. Заплановано, що під час цієї зустрічі обговорюватимуть ряд важливих питань з представниками Державної фіскальної та митної служб.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити