Питання до прокурора області

PDF Друк
Четвер, 25 грудня 2014, 22:38

невідомийАктивісти громадянського ради вирішили взяти справу в свої руки і домоглися особистої зустрічі з новим прокурором Львівської області Романом Федиком. Вони хочуть висловити йому конкретні питання та пропозиції з боку громадян.

Сергій Круглов один з активістів, в соціальних мережах висловив свою думку ясно: активісти хочуть бачити конкретні зміни в конкретні терміни. І виходячи з тих результатів, які будуть в роботі прокуратури, активісти будуть робити власні висновки.

Вони роблять акцент на тому, що все зможе змінитися, якщо новий прокурор виявить бажання і зверне увагу на їхні пропозиції. Основна мета - зробити менше корупції і запобігти незаконні дії влади.

Зараз активісти бачать безліч недоліків, які проявляються дуже сильно. В тому числі відкупні в справах кримінальних, мала кількість спілкування з громадянами, грубі порушення прав тих, хто пише заяву, замовлення на створення проблем людям за гроші і багато подібних з цим справ.

Про те, що є такі послуги і проблеми - знають усі, але чомусь мало хто діє. Активісти мають намір допомогти новому прокурору прийняти правильні рішення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити