Неготовність Облавтодору до зими будуть розслідувати правоохоронці

PDF Друк
Вівторок, 03 листопада 2015, 12:02

Дорожні господарства області майже готові до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. Підприємства повністю забезпечені посипними матеріалами для доріг, до роботи також готова й більшість спеціалізованої техніки. Проте не придатними до використання залишаються близько 11-ти одиниць техніки ДП “Львівський облавтодор”.

Про це йшлось під час наради у голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Керівник області доручив правоохоронним органам детально розслідувати підготовку філій “Львівського облавтодору” до роботи в осінь-зимовий період, а також перевірити можливі факти службового недбальства посадових осіб.

Зазначимо, що до 25 жовтня дорожні господарства зобов’язались усунути недоліки, виявлені під час спільних перевірок Державтоінспекції, Служби автомобільних доріг, Укртрансінспекції та Львівської ОДА. Основні зауваження власне й стосувались готовності очисної та піскорозкидувальної техніки підприємств, які мають угоди на експлуатаційне утримання автомобільних доріг. Зокрема, з початку жовтня такі перевірки відбулись в усіх філіях ДП “Львівський облавтодор”, ПП ”Львівдах”, а також ТзОВ ”Mагістраль”, ”АВАКС ПРОФ” та ”Техно-Буд-Центр.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити