На Львівщині за рахунок перевиконання бюджету відремонтують дороги

PDF Друк
Вівторок, 03 листопада 2015, 16:09

Депутати Львівської обласної ради підтримали низку соціальних програм, які реалізовуватимуться на території  області. Про це йшлося під час сесії обласної ради, які відбулася у вівторок, 3 листопада.

Зокрема, на сесії підтримали зміни до показників обласного бюджету та зміни до Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2015 рік.

За словами директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа, кошти від перевиконання бюджету планується спрямувати на ремонт доріг, забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет медичними препаратами, впровадження системи електронного документообігу та низку заходів у галузі культури, освіти  та соціального захисту населення.

Окрім цього, під час сесії схвалено зміни до проекту Перспективного плану спроможних  територіальних громад Львівщини та заслухано інформацію щодо вжиття заходів  для забезпечення  права безплатного проїзду учасників АТО усіма видами пасажирського транспорту.

Також депутати підтримали програму соціального захисту сімей загиблих під час Революції Гідності в частині відшкодування виплат на житлово-комунальні послуги та проголосували за соціальні виплати у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули в АТО. А також внесли зміни  до програми протидії тероризму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити