У Львові нагородили кращих спортсменів та тренерів області

PDF Друк
Четвер, 05 листопада 2015, 16:32

Сьогодні, 5 листопада 2015 року, у Великій сесійній залі Львівської міської ради відбулося урочисте вручення стипендій міського голови Львова талановитим та перспективним спортсменам і тренерам, які у 2014 році стали призерами чи здобули призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабів.

Щороку для підтримки та заохочення молодих і перспективних спортсменів та тренерів, управління молоді, сім’ї та спорту проводить конкурс надання стипендій за спортивні досягнення попереднього року. У 2015 році участь у конкурсі брало більше 500 спортсменів та тренерів з різних видів спорту.

Цьогоріч на надання стипендій міського голови з міського бюджету міста Львова виділено 260 000 грн. (в т. ч. ПДВ).

Матеріальну винагороду отримали 154 спортсмени та тренери в такому розмірі:

-          спортсмени, які вибороли призові місця на Юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні (Китай) та їх тренери – 2 500,00 грн.;

-          спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах світу та їх тренери – 2 000,00 грн.;

-          спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах Європи та їх тренери – 1 500,00 грн.;

-          спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах України – 1 000,00 грн.

Наймолодших спортсменів-переможців нагородили сертифікатами для відвідування парку розваг «Дитяча планета». Ці сертифікати дають можливість не лишень спортсменам провести активно та цікаво час, а й запросити із собою 10 своїх друзів.У 2015 році для спрощення процедури отримання грошової винагороди за спортивні досягнення спортсмени та тренери отримуватимуть кошти безпосередньо у відділенні Ощадбанку (вул. Валова, 9), а не через виготовлення іменних карток.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити