На Львівщині митники виявили контрабанду перукарського інструментарію

PDF Друк
Вівторок, 10 листопада 2015, 12:12

Громадянин України намагався перемістити через кордон товар, подавши митникам документи, не вказавши точних та достовірних відомостей про його наявність.

Так, 7 листопада, вночі в зону митного контролю митного поста «Краківець» (Львівська обл.) в напрямку «в’їзд в Україну» прибув вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України, водія одного з підприємств Львова. Згідно з поданими до митного контролю документами він перевозив крейдований картон із країни Західної Європи на адресу одного з підприємств Харківщини.

На підставі оцінки та аналізу ризиків працівники Львівської митниці ?ДФС ретельно оглянули авто та у вантажному відсіку напівпричепа, окрім заявленого товару, були виявлені професійні перукарські інструменти фірми Moser, упаковані в картонні коробки. Загалом виявлено 447 шт. зайвого товару, а саме: машинки для стрижки волосся, тримери для підрізання волосся, конусні щіпці, фени та ін. Про наявність вказаного товару водій під час декларування та усного опитування не заявив.

Отже, громадянин України вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст.472 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено, справу скеровано до суду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити