Через звалища сміття Радехова загрожує екологічне лихо

PDF Друк
Вівторок, 30 грудня 2014, 13:19

Через звалища сміття Радехова загрожує екологічне лихоУ Радехові розривають сміттєзвалище - екологи в жаху. Звалище давно було законсервовано, але тепер там вирішили добувати металобрухт. Це може призвести до того, що в підземні води проникнуть інфільтрати.

Зовні це прикривають проведенням рекультивації покинутого звалища, хоча насправді, ніяких подібних дій там не звершується. Насправді там відбувається незаконний витяг металобрухту. На місці побував обласний депутат Петро Федашко. Він сказав, що є розритий великий котлован на території звалища. Робочі навіть не намагаються приховати те, чим вони займаються насправді. Вони спокійно заявляють, що добувають металобрухт, для чого і вирили котлован. Після планується просто закидати його сміттям. У робітників немає документів, які б свідчили про законність їх дій.

На звалищі також була екологічна комісія. Висновки не втішні: у смітті роками накопичуються негативні ферменти, які повністю отруять підводні води, якщо потраплять у них. Також буде отруєний і грунт. У сукупності це може дати серйозні наслідки для всієї області.

Це не перше незаконне добування металобрухту. Таке ж відбувається і на покинутій військовій частині неподалік від звалища. Там були розташовані ракетні війська, а значить, метал може бути радіаційно заражений.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити