Відвідати львівські замки та музеї відтепер можна віртуально

PDF Друк
Середа, 11 листопада 2015, 15:53

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації ініціював та розпочав реалізацію культурного проекту "Віртуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво". Про це повідомила заступник директора департаменту Мирослава Туркало.

"У рамках проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця Львівщини, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати цікавий, пізнавальний культурно-туристичний маршрут", - розповіла Мирослава Туркало.

До зазначеного проекту уже включено Олеський і Золочівський замки, Музей визвольної боротьби України, Історико-краєзнавчий музей м.Винники, Палац Потоцьких у Червонограді, Палац Бандінелі у Львові, музей-садибу Маркіяна Шашкевича у с.Підлисся Золочівського району та музей Івана Виговського у с.Руда Жидачівського району, церкву Св.Параскеви у Буську (18 ст) та церкву Юри у Дрогобичі (15 ст).

Віртуальний тур має унікальний дизайн і включає в себе ряд сферичних панорам з можливістю переходів з одного виставкового залу в інший, з поверху на поверх, входу та виходу з об’єкта, огляду загальної панорами місця.

"Завдяки цьому продукту глядач буквально переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури – ідеальне рішення для візуалізації", - додала Мирослава Туркало.

Важливо, що  зазначену карту постійно наповнюватимуть новими об’єктами культури, історії, архітектури Львівщини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити