Львівські митники перекрили канал контрабанди цигарок

PDF Друк
Понеділок, 16 листопада 2015, 16:59

Працівники кінологічного відділення Львівської митниці ДФС у незвичному тайнику знайшли 1600 пачок сигарет.

Сьогодні вночі у пункті пропуску «Шегині-Медика» працівники митниці спільно з прикордонниками у паливному баку та за  обшивкою вантажного відсіку автомобіля  «Volrswagen Transporter»  виявили 1610 пачок сигарет з фільтром  різних торгових марок, без українських марок акцизного збору. Приховати від митного контролю товар намагався громадянин України, який прямував до Республіки Польща смугою руху «червоний коридор». Виявити сховок вдалось після спрацювання службового собаки породи лабрадор.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів. За  ознаками  порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, складено протокол, товар та автомобіль вилучено.  Справу скеровано до суду, який  і визначить  покарання.

Загалом з початку року  завдяки службовим  собакам митники  завели  33 справи про порушення митних правил, вилучили  13835 пачок сигарет


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити