Львів'яни роблять ялинки своїми руками

PDF Друк
Неділя, 04 січня 2015, 20:21

ялинка своїми рукамиВсе популярнішим стає спосіб робити ялинки самостійно. Люди використовують будь-які підручні матеріали: старі конспекти, пляшки або винні пробки. У виборі засобів людей обмежує тільки їх фантазія.

Наприклад, фотограф Ярослав Пархоменко не просто так взявся за створення незвичайної ялинки. Він є власником прекрасної кішечки по імені Ріся. Ця цікаве тварина ніколи не залишало в спокої ялинку. Торік вона і зовсім перевернула новорічну прикрасу разом з відром. У цьому році у них ялинка висить на стінці і використовувалася для її створення тільки пара гілочок. До того ж і дерево шкода і сміття від нього багато. А так одні плюси.

Студенти Франківського університету факультету географії створили ялинку з пляшок від пива та газованої води. Вони самостійно створили цю ялинку і додатково невеликого сніговика зі старих рефератів. Обидві скульптури стоять в коридорі університету. Студенти розповідали, як вони збирали матеріали по місцевих кафе. На незвичайну ялинку пішло 260 бляшанок.

Цікаво, що такі саморобні якщо зараз дуже часто замовляють люди у дизайнерів, якщо самі не володіють достатньою фантазією. Іноді їх навіть дарують замість квітів на свята зими.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити