Проголосуйте за велосипедну інфраструктуру

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 14:30

Адже врегулювання пересування містом - кому це важливо? Усім без винятку. І тому, хто сьогодні сідає за кермо машини і велосипеда, і тому, хто просто збирається прогулятися до міського парку. Проголосуйте за велосипедну інфраструктуру

А як вважаєте ви: чи потрібно міняти вигляд міста Львів?

Ми, велосипедисти, маємо право на створення спеціальної інфраструктури. Виявляється. Хтось про це досі не чув.

А ось кілька ініціативних молодих людей з Львова навіть організували збір підписів за розвиток велосипедної інфраструктури у себе в місті.

Будь співчуваючий може підписати петицію. На їхньому сайті можна побачити цілий перелік різноманітних ініціатив, які пропонується підтримати щодо зміни «велосипедного вигляду» міста-героя. Ще раз - чому це важливо? І кому це важливо?

Розвиток інфраструктури увазі грамотно спланований пристрій міста, зручне для різних категорій громадян. Наприклад, створення підйомів на високі бордюри також важливо для велолюбителів, як і для мам з колясками (я не кажу вже про інвалідів - але це просто окрема велика тема). Або ж пристрій світлофорів з пріоритетним стартом для велосипедистів. Це допоможе запобігти масу неоднозначних ситуацій на дорогах. Хочеться тут відразу ж підкреслити: на мій погляд, велосипедисти, які виїжджають на одну дорогу з авто, зобов'язані знати основні правила ПДД, оскільки вони - рівноправні його учасники. Тобто поява світлофора має бути додатковим «інструментом» до безпеки велолюбителів, а не головним і єдиним козирем в кишені. І образ нещасного «велосипедиста», гнобленого усіма маршрутниками Льова та області, відразу стає просто нещасним примарою, брязкають своїми ланцюгами незнання.

Однак тут нашої «улюбленої» зворотним боком медалі є нахабні водії. Так-так, я про них не забула, знаю про них не з чуток. Так що не сваріть мене за «наїзд» на велосипедистів, він в деякій мірі виправданий. Так от, подібні ініціативи вже викладені на вищевказаному сайті. Все, що потрібно від небайдужих - відправити свій електронний «голос».

Адже врегулювання пересування містом - кому це важливо? Усім без винятку. І тому, хто сьогодні сідає за кермо машини і велосипеда, і тому, хто просто збирається прогулятися до міського парку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити