На Львівській митниці викрили контрабанду «айфонів»

PDF Друк
Четвер, 19 листопада 2015, 11:25

Працівники Львівської митниці ДФС у рейсовому автобусі знайшли приховані від митного контролю сучасні мобільні телефони вартістю понад 700 тисяч гривень. Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

За його словами, сьогодні, 19 листопада, вночі, в зону митного контролю пункту пропуску "Шегині" у напрямі в'їзду в Україну прибув автобус, яким керував громадянин України. Після завірення митних декларацій під час візуального огляду автобуса інспектор митниці знайшов документи, згідно з якими 9 осіб, що були в автобусі, переміщували 46 мобільних телефонів "IPhone Apple 6". У зв’язку з цим автобус було виведено з автобусної смуги у спеціально відведене місце для поглибленого огляду. Там у технічній порожнині автобуса спільна оглядова група митників та прикордонників знайшла прихований вантаж, а саме 26 телефонів "IPhone Apple 6 gold 64g" та 20 "IPhone Apple 6 silver 16g". Загальна вартість товару – 771 947,82 грн.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено, справу передано до суду, який і визначить покарання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити