План ремонту Львівських доріг на 2015 рік

PDF Друк
Вівторок, 06 січня 2015, 12:35

дорога в лісіБагато доріг пообіцяли відремонтувати в році. Правда деякі з тих, що мали бути відремонтовані в минулому ще недоторкані. На жаль, в наших містах багато доріг просять допомоги. Проте деяким в новому році все ж пощастить.

Отже, за планом повинні бути відремонтовані дорогу по вулицях: Сихівська, Героїв УПА, Червоної Калини, Бандери, Мечникова, Гайдамацька, Хмельницького.

На деяких з них вже ведуться або велися ремонтні роботи.

Наприклад вулиця Бандери і вулиця Мечникова вже в процесі ремонту. Також обіцяють поліпшити дорогу, що пролягає по трамвайній маршрутом №6. А це три вулиці. Все це роботи розраховані на цілий рік. За словами Андрія Садового, всі плани будуть виконані. Дороги повинні ремонтуватися вчасно.

Голови Львівської та Волинської областей просять включити в цей перелік також трасу Луцьк-Львів. Цю ідею підтримав голова Львівської ОДА. Підкреслили, що саме Волинь стала активно піднімати це питання. Ця проблема існує вже більше 4 років і поки що не розглядалася так серйозно. Можливо, це стане поштовхом до якісного і довгострокового ремонту доріг.

Капітальний ремонт доріг у всьому Львові поки що не планується.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити