Львівський аеропорт у пошуках директора

PDF Друк
Четвер, 08 січня 2015, 16:27

літак в небіТака інформація з'явилася в офіційному доступі на сайті Міністерства інфраструктури України. 31 грудня відкрився прийом резюме можливих кандидатів. Будь-який бажаючий може подати своє резюме до 12 січня вважаючи і свята і вихідні.

Вже давно працівники аеропорту висловлювали свою негативну думку з приводу роботи адміністрації. Більше декількох місяців управління вело діяльність не тільки неефективну, але й часто протизаконну. Відомо, що колектив кілька разів звертався до влади і конкретно до депутатів Львова, що б вони якось змінили ситуацію. Проте до недавнього часу ніяких змін не відбувалося.

Питання стало гостро, коли компанія з Німеччини не захотіла здійснити посадку в аеропорту Львова. Це стало останньою краплею і комітет парламенту з транспортний питанням офіційно звернувся в потрібні інстанції (Генпрокуратуру, СБУ, міліцію). Вони відкрили кримінальну справу на главу аеропорту, адже це ставленик Януковича, та й проблеми зазвичай виходять від управління.

На підприємстві відбувалися дуже неприємні речі. У розрахунках виявилося занадто багато обману, вартість більшості послуг завищена. Всі неугодні працівники або звільнялися, або заносилися до «чорного списку».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити