У Львові з'явилося таксі майбутнього

PDF Друк
П'ятниця, 09 січня 2015, 15:51

беха краснаяУ Львові запустили експериментальний проект, який дасть зрозуміти, наскільки реально впровадити в життя міста екологічно безпечні автомобілі. Це нове таксі, поки що єдина машинка в місті, споживає тільки електрику. Вона не залишає після себе хімічних відходів і іншого бруду.

Якщо ця проба виявиться вдалою, то в наступному році таких таксі може стати п'ять.

Вже майже три тижні таксі-електрокар радує жителів і гостей Львова. Однієї зарядки йому вистачає на сто з половиною кілометрів. Для міста це прекрасний показник.

Зарядити такий автомобіль можна дуже просто - за допомогою звичайної розетки. Навіть на львівських автозаправках є спеціальні пристосування. Правда, заряджати пристрій потрібно не менш семи годин. А от варто це всього 7.50. Це вигідно і автомобілісту, а пасажиру - адже так можна менше платити за таксі.

Проїзд, звичайно, дешевше, а сама машина не зовсім. У нас електричний автомобіль коштує 30 тисяч доларів, а в США 20 тисяч. Нещодавно вже проводився експеримент серед управління Львова. Багато хто вже встиг оцінити переваги електричних автомобілів. Одне з них, це повна тиша в салоні. Можливо, таких машин буде ставати все більше.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити