Проблеми львівських бомбосховищ

PDF Друк
Неділя, 17 січня 2016, 21:26

Залежно від того про кого ведемо мову, варто виділити такі види проблем:

1) Для людей — невідомість з приводу розташування придатних бомбосховищ.

2) Для влади, яку в цьому випадку представляє Андрій Ухмирін. Питання бомбосховищ у Львові, стало темою перевірок комісії, ціллю якої є охарактеризувати стан захисних споруд у Львові, а також налагодити шляхи якими люди про них дізнаються.

Протягом діяльності Ухмирін відвідав не менше половини бомбосховищ і діагностував їхній жахливий технічний стан. Також він зіткнувся із труднощами, як використання деякими із власників їхніх захисних споруд в якості складів, або ж взагалі, відсутність можливості в ці бомбосховища потрапити. Більшість з них здатні захистити в кращому випадку від ударної хвилі, однак не більше. Переважно це підвали багатоповерхових будинків.

Результатом перевірок стало рішення ЛОДА сформувати список споруд, які потребують технічного оновлення, яке мають здійснити їхні власники. В разі невиконання справа вирішуватиметься на судових слуханнях.

Ухмирін зауважує ще суперечливий момент — як оповістити людей про ефективні бомбосховища? Наразі із варіантів лише один, усім нам відомі стрілочки в напрямі до бомбосховищ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 лемберг 17.01.2016 21:53
Але хто дасть гроші на відновлення при теперішньому простоі підприємств та тотальній забороні щодо списання обмежено придатних та непридатних бомбосховищ!!! Роками невкладались гроші в цю справу,а тепер за невиконання рішення ОДА заведуть на тебе справу! Ото по-украінськи!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити