Відкрито кримінальне впровадження проти жебрачки з дітьми

PDF Друк
П'ятниця, 22 січня 2016, 11:06

Мешканка Червонограда жебракувала на одному із львівських автовокзалів доки цього не помітили правоохоронці.

жебракування з дітьми

Попри сильні морози, та несприятливі погодні умови молода матір разом зі своїми дітьми жебракувала. 27-річна жінка разом з немовлям та семирічною донечкою простила милостиню у всіх перехожих, посилаючись на важке захворювання сина.

Та на щастя дітлахів, це помітили правоохоронці, які при перевірці документів виявили, що жінка родом з Ужгорода. «При затриманні жінка посилалася на скрутне сімейне становище, а також на хворобу неповнолітнього сина, з яким і ходила на руках. Саме за допомогою дітей, вона отримувала грошову допомогу від перехожих. Крім того, мати заходила до автобусів, аби і там викликати співчуття у місцевих» – говорить один з правоохоронців.

Жінку затримали 20 січня, а наразі за цим фактом відкрито кримінальне впровадження, за статтею 150 Кримінального кодексу України, а саме: використання дітей, задля жебрацтва.  Як повідомляє відділ Національної поліції у Львівській області жебрачці грозить покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, або обмеження на той самий термін.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити