У Львові чоловік ледь не замерз на смерть

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 11:16

Через власну необережність і нехтування рекомендаціями лікарів можна отримати чималі ушкодження тіла, особливо при сильному морозі.

Вчора, 25 січня, близько 18:00 до Служби порятунку надійшов дзвінок з  Мостиської центральної районної лікарні про те, що у них знаходиться чоловік у важкому стані: третя ступінь обмороження пальців ніг.

Як зазначають лікарі, чому чоловік обморозився ніхто не розуміє, а він нічого не розповідає.  Але він розповів про те, що йому 53, і про те, що він не випивав і не спав під огорожами.

При сильних морозах, вітрах,  або просто за несприятливих погодних умов взимку лікарі рекомендують дотримуватися звичайних правил: одягатися не в одну теплу, а в кілька тонших кофтин – при виділенні поту, лише одна з кофт його вбере, а інші не дозволять вам переохолодитися.  Слід також добре захищати відкриті ділянки тіла: використовувати шарф, рукавиці та шапку і не забувати про регулярний чай з м’яти та лимону. Потрібно утриматись від прогулянок, а в разі негайної потреби  активно рухатись і не сидіти на місці. Крім того, потрібно проводити профілактику грипу: носити маску, уникати рукостискань,  провітрювати приміщення.  Не забувайте піклуватися про своє здоров’я!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити