Затримано ґвалтівника з досвідом

PDF Друк
Середа, 27 січня 2016, 08:41

На Львівщині було затримано чоловіка, який вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

кримінал

Нещодавно, 18 січня, до Стрийського відділу поліції, звернулася 22-літня дівчина з заявою про те, що її зґвалтував невідомий чоловік.  Зі слів жертви правоохоронцям стало відомо про те, що увечері, близько 21:00, дівчина знаходившись на місцевому автовокзалі чекала своєї маршрутки. Але її, з невідомої причини не було. Серед людей, які також очікували на транспортні засоби був і чоловік, з яким вона розговорилася. Він розпитав хто вона, і чому стоїть на тій зупинці, на що дівчина розповіла все про себе. Тоді 54-літній  порушник розповів, що працює недалеко від зупинки, на одному з місцевих заводів, і що у них незабаром завершиться зміна, людей якої розвозить по будинках автобус. Чоловік запропонував їй пройти з ним  до його заводу, звідки та, зможе дістатися свого будинку.

Нічого не запідозривши дівчина сміливо пішла з псевдо робітником. Та про те, що вона пішла не з тією людиною, вона зрозуміла тоді, коли опинилась в зовсім безлюдному та темному місці. Саме там ґвалтівник схопив її за горло і наказав мовчати, тим часом задовольняючи власні потреби.

Завдяки детальному опису чоловіка працівники Національної поліції швидко вирахували чоловіка і того ж дня він був затриманий.  Як виявилось, у чоловіка за спиною вже кілька злочинів. Крім того, він нещодавно повернувся із місць позбавлення волі за подібний злочин.

Таким чином наразі відкрито кримінальне впровадження по факту насильства та погрози фізичної розправи, яке регулюється ст. 153 КК України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити