Львів’янин вбив власну матір

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 08:25

Після скоєного чоловік з чистою совістю ліг спати, але коли прокинувся, то зрозумів, що скоїв злочин.

Нещодавно, 27 січня в одному із районів Львівщини було скоєно вбивство. Саме в цей день до поліції надійшло повідомлення від працівників медичної служби про те, що коли ті приїхали на виклик, вони знайшли вже давно померлу жінку, без жодних ознак життя.

Загибла жила разом з сином, але не він викликав швидку, а його сестра. За результатами аналізів жінка померла від важкої черепно-мозкової травми, яку нанесли їй за допомогою палиці-ходулі. Та як зазначає її син, він нічого не знає, адже увечері його матір пішла до вбиральні, і не змогла встати, тому попросила допомоги у 40-річного сина. Він їй нібито допоміг, і сам уклався спати. Але у ході слідства було виявлено те, що чоловік був на підпитку, і коли його 66-річна матір попросила про допомогу, той намагався їй допомогти, але розлютився, і вирішив покарати матір побивши її палицею.

Нічого не запідозривши поклав її на ліжко, а сам подався спати. Вранці, він знайшов матір вже мертвою. Але замість швидкої, він зателефонував до сестри, яка невдовзі приїхала і знайшла мертву матір.

Таким чином було відкрите кримінальне впровадження проти вже судимого чоловіка по факту умисне вбивство.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити