Львівська поліція відкрила вогонь під час затримання психічно хворого чоловіка

PDF Друк
Вівторок, 09 лютого 2016, 12:21

За повідомленнями патрульної поліції Львова, близько 5 години ранку поблизу ринку «Санта-Барбара», що знаходиться в Сиховському районі, працівники львівської поліції  помітили підозрілого чоловіка і зупинили його для перевірки документів. Під час розмови він вів себе неадекватно, ховаючи руки в кишені. Коли поліцейські попросили мужчину продемонструвати руки, в підозрюваного випав чохол від ножа.

Після чого він витягнув ніж і здійснив напад на поліцейського. Після такого вчинку, правоохоронці використали газовий балончик, але така дія не отримала бажаного результату. Після спроб вилучити зброю в чоловіка, поліцейські вистрілили декілька разів у повітря, що також не допомогло. Спостерігаючи за діями чоловіка, поліцейські дійшли до висновку, що  в нього проблеми з психічним здоров'ям. Тому вирішили здійснити відволікаючий маневр, який і допоміг правоохоронцям затримати потенційно небезпечну особу.  При обшуку в чоловіка було  виявлено декілька ножів.

Інформацію про психічний розлад  підтвердила мати затриманого, яка надала у відділок відповідні документи, які підтверджують факт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити