Медики зі Львова фінансово допомагають бійцям АТО

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 15:35

За два останні  роки медики зібрали більше мільйона гривень

За час 2014-2015 років було зібрано 1 161 066 гривень. Зараз ці кошти передали на потреби учасників бойових дій. Про це було сказано учора на прес-конференції Володимиром Зубом.

Він зазначив, що у 2014 році їхні зусилля були напрямлені на забезпечення мобілізованих бійців касками й бронежилетами, то 2015 рік став роком демобілізації. Коли люди повертаються до Львова, у частини бійців з’являються фізичні проблеми зі здоров'ям чи психологічні складнощі, медичні працівники намагаються допомогти у таких ситуаціях.

«Ми допомагаємо кожній сім’ї АТО та кожній сім’ї загиблого бійця. - каже Володимир Зуб, - При потребі надаємо їм допомогу».

Громадська організація лікарів від початку минулого року їздила на полігон й навчала учасників бойових дій надавати першу медичну допомогу. Через фізичну неспроможність навчити цьому кожного, виникла ідея показати у фільмі те, як бійцям рятувати себе чи своїх товаришів на полі бою. Цей фільм відзняли і зараз він є у всіх військових інституціях.

Зібрані протягом двох років кошти медики передали організаціям, які займаються забезпеченням потрібними речами учасників бойових дій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити