У Львові на місце ДТП приїхали нетверезі медики

PDF Друк
Четвер, 18 лютого 2016, 10:37

Відбулася дорожньо-транспортна пригода на вул. Городоцькій міста Львова, в якій постраждала жінка. Водій «Chery Amulet» збив дівчину 26 років, яка під час розмови по стільниковому, швидко переходила дорогу, не звертаючи увагу на рух автотранспорту. Для  порятунку жінки було викликано карету швидкої. На велике здивування присутніх, на порятунок постраждалій приїхав п’яний екіпаж медиків. Патрульна поліція була вимушена залучити ще один черговий автомобіль для того, щоб організувати супровід швидкої до лікарні. Потрібно було оперативно доставити жертву ДТП до медичного закладу, яка перебувала у важкому стані.

За мед освідченням, яке правоохоронці взяли в працівника швидкої, було підтверджено підозру про сп’яніння. Після перевірки поліцейськими складено рапорт на члена бригади швидкої допомоги.

В прес-службі Патрульної поліції Львова було підтверджено цю інформацію. Повідомлено, що правоохоронцями підозрювався факт перебування екіпажу медиків у стані алкогольного сп’яніння. У лікарні було визначено, що в санітара швидкої в крові 1,76 проміле алкоголю, що значно перевищує допустиму норму. Лікар бригади був тверезим. За фактом сп'яніння проводиться розслідування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити