Сигарети зі Львова «експортують»?

PDF Друк
Четвер, 18 лютого 2016, 15:26

Чергову контрабанду спіймали на кордоні

Незаконні дії українців щодо перевезення контрабанди через митницю – для сучасного суспільства не дивина, оскільки випадків затримки таких правопорушників було досить багато. Хоча усім надається повідомлення того, що такі дії суперечать закону і несуть за собою відповідальність. Українці старанно ховають контрабанду та продовжують намагатися перевозити її у інші країни.


Така ж ситуація незаконного перевезення сигарет відбулася сьогодні зранку на польсько-українському кордоні. Молода дівчина,  1995 року народження на автомобілі «Volkswagen» намагалася виїхати у Польську Республіку.  На пункті пропуску «Грушів-Будомеж» митники запідозрили можливість перевезення контрабанди навіть попри такий юний вік дівчини. І недарма.

Працівники митниці та прикордонники знайшли 460 пачок сигарет у баку для палива легкового автомобіля. Паливний бак був навмисно переробленим для того, щоби приховати у ньому незаконні товари. Знайдені сигарети були різних марок.

Автівку та сигарети дівчини вилучили. Покарання визначить суд, а допоки Митним кодексом України складено звинувачення за частиною 1 статті 483.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити