У Львові інваліда не пустили в басейн

PDF Друк
П'ятниця, 19 лютого 2016, 14:35

Хлопця із діагнозом ДЦП не пустили в басейн

У Остапа Стадника діагноз ДЦП й у одному із фітнес клубів його просто не впустили в басейн. Це розповіла його подруга на своїй персональній сторінці у Фейсбук.

Лікарі радять хлопцю займатися плаванням і Остап знайшов оптимальне місце для занять – фітнес-клуб недалеко від свого дому.

Дуже прикро, що у нашій країні існують незручності, через якій люди з обмеженими можливостями змушені відчувати себе відлюдкуватими, непотрібними і «зайвими» у цьому світі.. Неповага до них – найнижчий ступінь вихованості й людяності. Прикро говорити про те, чому Остапа не хочуть пускати у басейн місцевого фітнес-клубу.

Коли хлопчина зателефонував, аби записатись, йому відповіли, що продати абонемент такому клієнту вони не можуть. Аргументували усе тим, що візок Остапа не зможе заїхати у зал через турнікет, а брудні колеса призведуть до антисанітарії у клубі.

Як відомо, цей фітнес-клуб не вперше відмовляє Остапу. Першою «причиною» працівник центру назвав те, що зовнішній вигляд Остапа лякатиме інших відвідувачів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Ігор 19.02.2016 15:11
І так поступають щирі УкраїнціГАНЬБА
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити