У одному із Львівських гаражів ледь не вмер біженець з Криму

PDF Друк
Субота, 20 лютого 2016, 12:21

Чоловік жив у гаражі, бо житло йому не виділили

Станом на 1 лютого 2016 року, в Україні зареєстровано 1 704 937 вимушених переселенців із Криму та східних регіонів держави. Постріли й вибухи жахають людей і вони залишають усе. Змушені залишити дім і шукати де-небудь прихистку.

Така ж біда спіткала 64-річного Олександра Єфремова. До того, як він приїхав у Львів, чоловік займався проектуванням і збором безпілотників.  Приїхавши сюди з Криму, чоловіку не надали тимчасового житла, а його роботи не користувалися попитом.

Єдине, що його врятувало – хтось з місцевих жителів дозволив жити біженцю в своєму гаражі.

Через холод і надмірну вологість Олександр Єфремов захворів. Жар і температура, як говорить сам біженець, сягала 40 градусів. Біля воріт гаража його побачив львів’янин Тарас, він і забрав Олександра до себе додому, де зараз кримчанин проживає.

Переселенець розповідає, що життя у холоді й без електрики було нестерпним і ті умови, які дали йому зараз – ідеальні. У Криму він вів гурток з авіамоделювання, працював з дітьми, а зараз усе це в минулому. Його колишнє життя фактично відібрали. Із сумом та прикрістю Олександр згадує рідний дім, котрий він вимушено покинув.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити