Львів'янам допоможе економити час новий мобільний додаток

PDF Друк
Понеділок, 22 лютого 2016, 09:44

Ви вирушаєте на роботу, на навчання чи побачення, і бажаєте зекономити свій час? Є чудовий вихід від додатка Lviv Transport Tracker, який допомагає в режимі онлайн дізнатися, де саме знаходиться автотранспорт комунального призначення, який вас цікавить.

До цього нововведення здійснювати подібне простеження можна було тільки на сайті Львівської міської ради.

Додаток для мобільних телефонів Lviv Transport Tracker розроблений ІТ-управлінням Львівської міськради, яке допоможе львів’янам стежити за тим, де знаходиться бажаний транспорт. І буде вказувати час, коли саме конкретний автобус, трамвай або тролейбус прибуде на зупинку. Додаток має чудову функцію нагадування для користувача, яка повідомлятиме, що вже пора виходити на зупинку.

Поки додаток проходить тестування. Через декілька тижнів проект планують презентувати і кожен охочий зможе безкоштовно завантажити з Інтернету. Однією незручністю, яка не дозволить абсолютно всім встановити програму в себе на гаджеті є те, що поки вона є доступною тільки користувачам з системою Android. Але управління працює над тим, щоб доповненням могли користуватися і ті, в кого ОС iOS.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити