У Львові з’являться парки для чоритилапих

PDF Друк
Понеділок, 29 лютого 2016, 12:59

Радісна звістка для власників собак у Львові. До кінця 2016 року у місті заплановане створення майданчиків для вигулу тварин. Відтепер своїх чотирилапих друзів можна буде вигулювати на спеціально створених для цього територіях, які будуть розміщені у центральних парках Львову. Вони будуть облаштовані різноманітними тренувальними засобами, відповідно до фізіологічних потреб тваринок. Також тут розвиватимуть види спорту серед тварин: проводитимуть тренування та різноманітні собачі чемпіонати.

Рішеня створити такі незвичайні для українських міст майданчики було зумовлене тим, аби створити комфортні умови для вигулювання тварин.  При цьому жителів міста відтепер не лякатимуть собаки без повідка чи намордника. Забезпечувати читоту таких майданчиків будуть спеціально створені для цього служди. Звісно власники тварин теж повинні не забувати прибирати за своїми домашніми улюбленцями.

Аналогічні майданчики для вигулу тварин функціонують у кожному європейському місті. Для України такий досвід є новинкою, однак є надія, що незабаром у всіх куточках країни будуть створені комфортні та безпечні умови для вигулу тварин.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити