У Львові може статися екологічна катастрофа

PDF Друк
Середа, 02 березня 2016, 10:03

У цьому переконані громадські активісти. Як стало відомо, не один десяток КАМАЗів завіз на територію ринку «Торпедо» щебінь, яким засипали каналізаційний колектор. У цьому місці проходять нечистоти з кількох районів міста. Окрім того під ринком – зашите в колектор русло річки Полтва, яка в ширину має кілька метрів.

Територія «Торпедо» знаходиться в межах червоних ліній. Будь-які капітальні забудови тут заборонені. Не зважаючи на це, тут великими кроками відбувається будівництво.

«Колектор може прорвати у будь-який момент», - стверджують місцеві активісти. Це може призвести до того, що нечистоти затоплять велику частину міста, а перш за все, підстанція, яка знаходиться зовсім поруч. У такому випадку знеструмленими залишаться райони Підзамче, Чорновола, Збоїщ.

Громадськість уже зверталася із цією проблемою до правоохоронних органів, однак результату на даний момент це не дало. Поліція вдає, що не бачить складу злочини. Активне будування капітальних споруд у межах червоних ліній теж ігнорує.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити