У львівського «Світоч» новий очільник

PDF Друк
П'ятниця, 04 березня 2016, 15:00

Ім’я нового генерального директора відомої львівської кондитерської фабрики було озвучено сьогодні, 4 березня. Ним став сумчанин Ярослав Гузій. Чоловік вже володіє кондитерським досвідом, який здобув на тростянецькій фабриці «Крафт Якобз сушард» та ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв».

Перед цим львівською кондитерською фабрикою «Світоч», яка до речі посідає другою на вітчизняному ринку за популярністю серед споживачів, керував уродженець Австралії Джонатан Перрі. Австралієць очолював підприємство впродовж трьох років з 2012 до осені минулого року.

Контрольним пакетом львівської фабрики  володіє швейцарська корпорація «Nestle». Восновному діяльність підприємства  орієнтувана на вітчизняний ринок, хоча імпортує солодощі до сусідньої Молдови та Казахстану.

Новоспечений очільник планує розширити виробництво та радувати українців  новими  смаколиками, які будуть відрізнятися високою якістю та доступними цінами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Олена 04.03.2016 17:18
Вітаю нового директора ЛЬВІВСЬКОЇ фабрики "СВІТОЧ". Щиро вірю, що українець на цій посаді відновить виготовлення фабрикою цукерок "Факел", які шукають багато людей у Львові і не тільки.
Цитувати
 
 
0 #1 Василь 04.03.2016 15:26
Другого Тавпаша не буде ніколи...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити