«Візові» шахраї ошукують львів’ян

PDF Друк
Понеділок, 07 березня 2016, 12:52

Львівські шахраї знайшли новий спосіб легкої наживи – заробляння на візах. Кількість обдурених львів’ян, які прагнули зробити документи для виїзду за кордон, збільшується щодня.

Винахідливі зловмисники обирають своїх жертв серед тих, хто не володіє знаннями механізму отримання візи. Вони виловлюють наївних осіб одразу біля дверей Генеральних консульств у Львові. За символічну суму, яка сягає від ста до п’ятисот гривень, шахраї обіцяють поставити у закордонному паспорті необхідну печатку, запевняючи, що без їхньої допомоги візу нереально отримати. Взявши гроші, ці особи проходять до кінця прості процедури у консульстві, які громадяни могли запросто пройти самотужки, не витрачаючи зайвих коштів.

Набагато дорожче за свою необачність поплатилися інші жителі Львівщини. Як повідомляють правоохоронні органи наразі в розшуку знаходиться тридцятирічний львів’янин, який ошукав своїх землячок на кілька тисяч доларів. Чоловік обіцяв жінкам підготувати документи для виїзду за кордон та подальшого працевлаштування. За свої послуги злочинець вимагав від п’яти до десяти тисяч гривень. Отримавши гроші візовий шахрай зникав, змінюючи адресу офісу, в якому працював.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Володимир 07.03.2016 13:18
Всі все знають, а правоохоронні органи нічого не роблять. Я більше року намагався самостійно зареєструватись у чеському консульстві і мені це не вдалось. Хто не вітись, спробуйте самі зареєструватись .
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити