Удосвіта у Львові спалахнула майстерня головного архітектора

PDF Друк
Четвер, 10 березня 2016, 10:53

Удосвіта ,10 березня, спалахнула пожежа у творчій майстерні головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, що знаходиться на вулиці Миколи Лисенка.

Як розповідають очевидці події, двоє молодих чоловіків розбили вікна приміщення та начебто закинули туди коктейлі Молотова. Це і стало причиною загорання офісного приміщення. Доки на місце інциденту приїхали рятувальники та прибула пожежна машина вогнем охопило увесь перший поверх.

Юліан Чаплінський розповідає, що пожежа понищила багато цінних макетів. Чоловік переконаний, що пожежа у творчій майстерні виникла внаслідок умисного підпалу. Архітектор розповідає, що про пожежу на першому поверсі триповерхової споруди, де саме розміщена його майстерня сповістили сусіди. Вони зателефонували близько четвертої ранку та повідомили, що у приміщення спрацювала пожежна сигналізація. Згодом знайшлися і свідки, які бачили, як зловмисники розбили вікна та закинули  у приміщення вогняні бляшанки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
+1 #1 Тарас 10.03.2016 11:28
Чим займається ,безперечно талановитий, архітектор на державній посаді? Правильно - видає дозволи на будівництіво, реконструкцію, перебудову, ремонти, літні майданчики, і навіть вивіски... Про корупцію і хабарництво у цій сфері написано і сказано достатньо... Ось нам і мотив)))
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити