Львівський депутат покинув ряди партії через вінчання соратника

PDF Друк
Четвер, 10 березня 2016, 14:22

Анатолій Гриценко дав публічний коментар стосовно виходу із партії свого львівського колеги екс-нардепа Олега Канівця. Під час прес-конференції у Львові лідер партії «Громадянська позиція» назвав Канівця аморальною та хворою людиною.

Причиною виходу Канівця із «Громадянської позиції» стало вінчання Анатолія Гриценко із головним редактором видання «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою. Львів’янину не споловся той факт, що таїнство шлюбу відбулося в лоні канонічної Української Православної Церкви. Вінчання відбулося у Свято-Пантелеймонівському монастирі в столичній  Феофанії. Як розповідає Гриценко, цей храм він обрав тому, що тут вінчалися ще його батьки.

Анатолій Гриценко нагадав Канівцю, що в Україні не існує заборон на релігійні переконання. Наша країна вільна, тому ніхто не вправі вказувати людині, де вона зобов’язана приймати святі таїнства.

Також лідер політичної сили «Громадянська позиція» запевнив журналістів, що абсурдно приймати його рішення вінчатися у храмі УПЦ за сепаратистські та проросійські погляди. Не варто плутати праведне з грішним. Канівця та інших осіб, які закидають в його адресу аналогічні звинувачення Гриценко вважає людьми «без Христа».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Hassie 12.06.2017 08:05
I think the admin of this web site is really working hard in support of his web page, for the
reason that here every data is quality based data.Have a look at my web blog Rugby Live Free: http://sipsecurity.vn/UserProfile/tabid/61/UserID/812344/language/vi-VN/Default.aspx
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити