Логопед – швидка педагогічна допомога

PDF Друк
Понеділок, 21 березня 2016, 13:09

Гарна вимова – запорука успішної людини. У створенні кар’єри, повсякденному житті та навіть стосунках із рідними велику роль відіграє людське мовлення. Правильність та чистота мовлення формується ще змалечку. Якщо малюку не виправили вимову до школи, то згодом зробити це вкрай важко, хоча можливо. Логопед – це фахівець, який за допомогою вправ та спеціальних методик робить мовлення дитини правильним та чітким. Батькам варто пам’ятати, що логопед – це перш за все учитель, а не лікар. Дітям зазвичай заняття з цим спеціалістом дуже до вподоби, адже вони відбуваються у формі гри та захопливих бесід. Записатися на прийом до логопеда можна тут - https://doc.ua/doctors/kharkov/all/logoped.

Звісно практично усім дорослим до вподоби, як кумедно та мило лепечуть малюки. Однак мало хто задумується, що перекручуючи слова та неправильно вимовляючи звуки дитина може в дорослому віці зазнати серйозних психологічних проблем. З дітей, які неправильно вимовляють звуки, зазвичай, насміхаються однолітки, що спричинює невпевненість у собі та замкнутість. Також дитина, яка не диференціює звуки у вимові, то й пише так само – з помилками, оскільки спочатку вона вголос вимовляє те, що збирається написати.

Отож, батькам не варто зволікати, а вчасно знайти логопеда, аби забезпечити малюкам гарне мовлення та успіх у майбутньому.

https://doc.ua/doctors/kharkov/all/logoped

Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж