Що подарувати подрузі на день народження?

PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 22:17

365 днів пролетіли як мить, і підкрався черговий День Народження улюбленої подруги. Що варто піднести на цей раз? З кожним святом підібрати відповідний подарунок стає все важче.

Звичайно, можна сильно не ламати голову і піднести подружці коробку її улюблених цукерок або готовий подарунковий набір засобів по догляду за тілом. Але завдання істотно ускладнюється, якщо Ви хочете зробити оригінальний, творчий і небезкорисний подарунок. Однак і цю проблему цілком можна вирішити, а допоможе в цьому Інтернет Магазин Подарунків.

Вибери сам

Товари з категорії парфумерії, нижньої білизни, косметики і т.д. підібрати не завжди просто. Потрібно дуже добре знати дівчину, щоб точно вгадати, що доведеться їй до душі. Але якщо Вам вдалося з'ясувати, що речі саме цих категорій Ваша подруга хоче отримати в подарунок, то є чудовий вихід - подарунковий сертифікат. Сьогодні майже будь-який магазин практикує продаж таких сертифікатів. Просто виберіть один з них, а остаточний вибір зробить подружка.

Непоганим рішенням є також сертифікат на користування послугами. Наприклад, це може бути похід в салон краси, SPA-салону, абонемент у фітнес-клуб. Однак підносячи такий сюрприз, потрібно бути впевненою, що для приятельки це не буде виглядати як натяк на непривабливість. У категорії сертифікатів на послуги можна включити і абонемент в театр. Якщо Ваша подруга є прихильницею цього мистецтва, то чому б не порадувати її можливістю зробити відвідування театру частішими?

Виконати мрію або підтримати хобі

Знаєте подружку як облуплену? Її мрії, бажання і переваги не є для Вас секретом? Тоді можна вибрати подарунок, виходячи з цієї інформації!

Приятелька збирає статуетки, любить вінілові пластинки або колекціонує порцелянових ляльок? День Народження - це чудовий привід для того, щоб поповнити її колекцію якимось ексклюзивним екземпляром.

Колекційне видання творів улюбленого автора подруги або фільмів її улюбленого режисера - ще один гідний варіант подарунка.

Вона давно мріяла стрибнути з парашутом? Постійно говорить про поїздку в гори? Скаржиться на необхідність готування і вже не раз говорила, як би чудово було мати мультиварку? А, може, пригледіла якесь платтячко, але не наважується його купити? Якщо Ваші фінанси це дозволяють, то День Народження подруги стане прекрасним спосіб допомогти їй у виконанні мрії.

Подарунки з гумором

Якщо Ви обидві не проти добре повеселитися, і подружка розуміє і підтримує Ваші жарти, то подарунок з гумором стане прекрасним варіантом. Підібрати такий сюрприз можна за допомогою безкрайніх просторів інтернету. Магазини оригінальних подарунків пропонують літаючі будильники, кашляють попільнички, подарункові сертифікати "Дівчині з обкладинки", фартухи "Королева кухні", автонабори для дівчат, клавіатуру "для блондинок" і ще тисячі забавних варіантів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж